Hakkımızda

Öncelikle kıymetli vaktinizi ayırıp, bizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.


Sizlere,  Uptrend Travel ailesi olarak hakkımızda ve Kapadokya hakkında bilgi vermek isteriz.


Firmamız 2019 yılında kurulmuş, 20 yıllık bir turizm geçmişinin vermiş olduğu tecrübeleri çatısının altında toplamayı başarmış profesyonel ekibin buluşma yeridir.


Bizler işimizi severek yapmanın haklı gururunu yaşayan bölge hakkında çok geniş bilgiye sahip olan Kapadokya’yı tercih eden misafirlerimize dolu-dolu bir tatili yaşatmanın yanı sıra evinden farklı bir yerde olmadığını hissettirme gayreti içeresinde olan bir aileyiz.


Sizleri havalimanında karşılamayla başlayan buluşmamız sizler için özenle seçtiğimiz otelde rahat bir konaklama, ertesi sabahın gün doğumuyla o eşsiz manzarayı tepeden seyrederek balon turu, gün boyu bu peri bacalarını vadileri yer altı şehrini bu güzellikleri yakından gezerek fotoğraf çekerek,  profesyonel rehberiniz eşliğinde hiç bitmesin diyeceğiniz bir günle devam ederken bölgenin tadına doyamayacağınız öğle yemeğiyle devam eden  keyifli bir turun sonunda kültürü, geçmişi, bugün siz kıymetli misafirlerimize gösteriyle sunan kaya oyma mekanlarda yöresel yemekleri eşliğinde Türk geceleriyle taçlandırıyoruz.


Acentemizin 3 farklı tur seçenekleri vardır. (kırmızı tur, yeşil tur ve mavi tur)

Yanı sıra at, atv, jeep safari, Türk hamamı, derviş gösterisi gibi aktivitelerde rezervasyon yapmaktayız.

Kültür turizmiyle güzelleşen balayı çiftlerimize de bölgede ölümsüzleşecek bir anı ve sürprizlerimizle onların mutluluklarına şahit olmaktan kıvanç duyduğumuz doğrudur.


Şimdi buluşma vakti sizlerde Kapadokya’da keyifli anılar bırakmak istiyorsanız bizi yakından incelemek için birlikte sitemize göz atalım.